Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černostříbrné doplňky

23. 9. 2008

Černostříbrné doplňky jsou stále v módě

Letos, stejně tak jako loni, se nosí výrazná a bohatá bižuterie i šperky. Mezi všemi barvami vévodí černá a stříbrná. Proto, kdo miluje raději stříbro než zlato, bude rozhodně in pro letošní rok.

Pro slečny i dámy

Náhrdelníky, náramky, náušnice, brože… všeho je na výběr dostatek a kdo je šikovný, může si i takový trendy šperk zhotovit sám. Nikde není psáno, že šperk musí být ze stříbra, stříbrnou barvu má i leštěný drátek nebo ocel. Dají se nosit jak na těle, tak i na různých dalších doplňcích jako např. na šátkách, opaskách, peněženkách, kabelkách, mobilech, bundách, džínách a určitě byste našli i další místa, kde se šperk bude vyjímat.

Nosí se jak pro slavnostní příležitosti, tak i na běžné nošení. Takže dámy, můžete se omotávat různými černostříbrnými řetízky o sto šest. Výhodou je, že tyto šperky nejsou zas tak nákladné, jako zlato.  Jemnější varianty jsou zhotovené z jemných řetízků a menších korálků.

Výrazně pak budou vypadat šperky s velkými kameny, hrubými řetízky či řetězy, masivní náramky a velké brože. Záleží na vás, na co si troufnete a v čem se budete cítit lépe.

Další výhodou je, že černostříbrná se hodí prakticky ke každé další barvě. Proto nemusíte přemýšlet, jestli se vám hodí právě tento šperk k oblečení. 
 
Pro muže

Stříbro a ocel si oblíbili i muži. Jen si všimněte, jak je ověnčený takový David Beckham a že si na módních trendech dává opravdu záležet. Letos jsou pro muže trendy šperky s indiánskou tématikou a taky masivní kříže a podkovy. Mohou být jak na kožených širokých řemíncích nebo na kůžičkách nebo na řetízcích a řetězech. In jsou i pánské prsteny a náramky. Decentnější muži si mohou vybrat třeba černostříbrné hodinky nebo manžetové knoflíčky atd., aby se necítili, že za módou zaostávají.

Dnešní muži si už nepřipadají zženštěle, když nosí šperky, protože ví, že právě pěkný mužný šperk podtrhuje jejich image.

Věřte, že správně zvoleným šperkem rozhodně nic nezkazíte, ale naopak i nudné oblečení bude mít šmrnc.

 

 

Zdroj: http://www.moda.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář