Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olejomalba

4. 9. 2009

Obálka titulu Olejomalba - Úvodní kurs - Jednoduché kroky k úspěchu

 

Olejomalba Úvodní kurs - Aggy Boshoffová

Praktické rady a inspirující příklady, které vám pomohou vdechnout do malovaného obrázku život. Doporučené materiály a techniky vám umožní vyzkoušet si základní techniky, například lazurování a impasto, na řadě různých olejových barev a malířských povrchů, což přispěje ke zvýšení vaší sebedůvěry. Jednoduché projekty vám ukážou, jak postupovat krok za krokem, a předvedou vám nejdůležitější techniky potřebné při vytváření textury, perspektivy a kompozice. Galerie přináší obrazy, které vás mají inspirovat a které ukazují rozdílné malířské přístupy k zátiší, krajině a figurální malbě, a pomohou vám tak vytvořit si vlastní styl.

 

Obálka: Olejomalba pro začátečníky

 

Olejomalba pro začátečníky - Francisco Asensio Cerver

Publikace nabízí základní vědomosti potřebné k pochopení techniky olejomalby a k jejímu úspěšnému používání v praxi. Obsahuje informace o všech vhodných materiálech a spoustu technických rad, které jsou doprovázeny ilustracemi a návodnými cvičeními.

Hm, hned bych šla malovat, ale není čas. Jsem sice na mateřské, takže celý den doma, ale malé dítě a malování nejde dohromady. Tedy malování pastelkami, to ano, ale olejovými barvami určitě ne.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(Vladka, 14. 5. 2014 21:28)

Dobrý den, nevíte kde se dá tahle kniha ještě sehnat? Na mateřské nejsem..;) Děkuji